Reklama

Obsidian szykuje się najwyraźniej do zapowiedzi swojej nowej gry

Najpierw oczko do fanów puszczał jeden z designerów Obsidian, a teraz to samo zrobiła concept artist Hannah Kennedy. Wszystko wskazuje na to, że niedługo dowiemy się, nad czym pracowało to studio w ostatnim czasie.

Obsidian ma na swoim koncie bardzo wiele znanych gier. Fallout New Vegas, South Park Stick of Truth czy Pillars of Eternity to tytuły, które zna i lubi większość fanów RPG. Miłośnicy gatunku z niecierpliwością wyczekują również informacji o tym, co nowego może szykować dla nich studio.

Najnowsze plotki rozpoczęła Hannah Kennedy jednym ze swoich ostatnich tweetów. Przyznała, że nie może się już doczekać, żeby pokazać światu, nad czym pracowała przez ostatnie dwa lata. Biorąc pod uwagę wcześniejszego tweeta innego dewelopera, niedzielny Xbox Showcase zarezerwował prawdopodobnie miejsce dla Obsidian.

Reklama

Teraz musimy jedynie poczekać do 12 czerwca, żeby dowiedzieć się, co konkretnie może pokazać podczas swojej prezentacji Obsidian. Hannah Kennedy nie pracuje raczej nad Outer Worlds 2, ponieważ dwa lata temu nie miałaby prawdopodobnie nic do roboty. Jest więc szansa, że poznamy szczegóły Avowed.

Cały czas otwarty jest również temat Grounded, chociaż jest to dużo bardziej publiczny projekt. Gra jest wciąż we wczesnym dostępie i fani survivali na pewno chętnie dowiedzieliby się, w jakim kierunku zmierza aktualnie ten tytuł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy