Reklama

Obduction od twórców Mysta ma polskiego wydawcę

​Za dystrybucję na rodzimym rynku odpowiada Techland. Wydawnictwo Techland ogłosiło, że nawiązało współpracę z niezależnym studiem Cyan i wprowadzi na polski rynek jego najnowszą grę - Obduction.

Dzieło twórców kultowych przygodówek Myst i Riven będzie dostępne wyłącznie w wydaniu pudełkowym i otrzyma kinową lokalizację. Myst i Riven, które ukazały się kolejno w 1993 i 1997 roku sprzedały się łącznie w 12 milionach egzemplarzy, co czyni je najlepiej sprzedającymi się grami poprzedniego millenium.

"Mistrzowie gatunku, powracający do swych korzeni przy Obduction, to wielka atrakcja, której nie może przegapić żaden gracz" - mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Protagonista Obduction zostaje uprowadzony przez nieznaną siłę i trafia do tajemniczego świata. Aby poznać jego naturę, będzie musiał rozwiązać szereg zagadek i sprostać wielu wyzwaniom. Obduction cechuje się fantastycznymi krajobrazami i niesamowitą, nieziemską architekturą. Premiera już 5. sierpnia. Sugerowana cena to 69.99 zł.

Reklama

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje