Reklama

Nowy zwiastun Total War: Warhammer II przedstawia jaszczuroludzi

​Firma SEGA opublikowała kolejny zwiastun strategii Total War: Warhammer II. Nagranie koncentruje się na jednej z frakcji, która pojawi się w grze - jaszczuroludziach.

Jak sama nazwa wskazuje, ugrupowanie składa się z humanoidalnych jaszczurek. Podczas walki skorzystają między innymi z przypominających pterodaktyli istot, które umożliwią przypuszczenie ataku z powietrza.

Trailer nie zawiera fragmentów właściwej rozgrywki, choć został wygenerowany na silniku gry. Pokazane ujęcia wyglądają jednak dość dobrze, a wrażenie mogą zrobić szczególnie sceny, w których na ekranie znajduje się szereg jednostek.

Poza jaszczuroludźmi, w pełnej wersji produkcji pojawią się jeszcze wysokie oraz mroczne elfy. Twórcy przygotowali jeszcze czwartą frakcję, której jednak na razie nie zaprezentowano. Najprawdopodobniej ostatnim z ugrupowań są skaveni.

Reklama

Dokładna data premiery Total War: Warhammer II nie jest na razie znana, ale produkcja powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Powstający w studiu Creative Assembly tytuł trafi tylko na PC. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy