Reklama

Nowy zwiastun The Walking Dead: The Telltale Series Collection

​Dziś w internecie ukazał się nowy trailer The Walking Dead: The Telltale Series Collection. Skupia się on na zaprezentowaniu graczom, jakim zmianom w najnowszej edycji uległa oprawa graficzna.

Przygodówki od studia Telltale Games osadzone w uniwersum The Walking Dead zadebiutowały w 2012 roku. Opowiadały historię grupki ludzi starających się przetrwać w świecie opanowanym przez tytułowe żywe trupy. Rozgrywka była typowa dla gier tego studia i opierała się na mechanizmie point’n’click, przeplatanym dialogami z innymi postaciami, trudnymi wyborami moralnymi, mającymi przełożenie na dalszy rozwój akcji, a także sekwencjami QTE, które zmuszały gracza do szybkich reakcji w kluczowych momentach.

Reklama

5 grudnia ma ukazać się specjalne wydanie, zawierające wszystkie dotychczas wydane epizody w łącznej liczbie dziewiętnastu. Aby je nabyć konieczne będzie wyłożenie 50 dolarów. To specjalne wydanie będzie niestety dostępne jedynie dla posiadaczy konsoli Xbox One i Playstation 4.

W najnowszym zwiastunie przedstawiony został fragment rozgrywki z pierwszego sezonu The Walking Dead. Na ukazanym materiale protagonista Lee Everett wchodzi do domu rodziny Clementine i kontaktuje się z dziewczynką za pomocą krótkofalówki. Po chwili rozpoczyna się sekwencja walki toczonej za pomocą QTE.

Zwiastun posłużył twórcom do pokazania różnic graficznych pomiędzy pierwowzorem i obecną wersją. Rozgrywka była stopowana i ukazywano jak dane animacje wyglądały w chwili ukazania się pierwszego sezonu gry. Poniżej udostępniany wspomniany trailer, abyście mogli przekonać się o tym na własne oczy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama