Reklama

Nowy zwiastun Syberii 3 koncentruje się na fabule i prezentuje próbkę dubbingu

Developerzy ze studia Microids opublikowali kolejny trailer przygodówki Syberia 3. Nagranie koncentruje się na fabule i pozwala zapoznać się z próbką polskiego dubbingu. Uwaga na spoilery!

Trailer jest swego rodzaju wprowadzeniem do historii, którą poznamy w najnowszej odsłonie serii wykreowanej przez Benoita Sokala. Jeżeli jednak ktoś chce samodzielnie odkryć opowieść, powinien ominąć film. Zwłaszcza, że końcówka zdradza bardzo ważną informację.

Akcję gry osadzono tuż po wydarzeniach z poprzedniej części cyklu. Ponownie wcielimy się w młodą prawniczkę Kate Walker - znajdującą się na skraju śmierci dziewczynę odnajduje plemię nomadów zwanych Youkolami. Wspólnie udają się w dalszą podróż.

Zwiastun jest też okazją, by usłyszeć próbkę polskiego dubbingu. W rodzimej wersji produkcji głos głównej bohaterce podłoży Anna Dereszowska - aktorka znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Reklama

Syberia 3 ukaże się 30 kwietnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W planach jest też wersja przygotowywana z myślą o Nintendo Switch, ale ukaże się w późniejszym terminie. Wspomniany trailer można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje