Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy zwiastun Syberii 3 koncentruje się na fabule i prezentuje próbkę dubbingu

Developerzy ze studia Microids opublikowali kolejny trailer przygodówki Syberia 3. Nagranie koncentruje się na fabule i pozwala zapoznać się z próbką polskiego dubbingu. Uwaga na spoilery!

Trailer jest swego rodzaju wprowadzeniem do historii, którą poznamy w najnowszej odsłonie serii wykreowanej przez Benoita Sokala. Jeżeli jednak ktoś chce samodzielnie odkryć opowieść, powinien ominąć film. Zwłaszcza, że końcówka zdradza bardzo ważną informację.

Reklama

Akcję gry osadzono tuż po wydarzeniach z poprzedniej części cyklu. Ponownie wcielimy się w młodą prawniczkę Kate Walker - znajdującą się na skraju śmierci dziewczynę odnajduje plemię nomadów zwanych Youkolami. Wspólnie udają się w dalszą podróż.

Zwiastun jest też okazją, by usłyszeć próbkę polskiego dubbingu. W rodzimej wersji produkcji głos głównej bohaterce podłoży Anna Dereszowska - aktorka znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Syberia 3 ukaże się 30 kwietnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W planach jest też wersja przygotowywana z myślą o Nintendo Switch, ale ukaże się w późniejszym terminie. Wspomniany trailer można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Syberia 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje