Reklama

Nowy zwiastun Star Citizen skupia się na eksplorowaniu statków kosmicznych

Star Citizen /materiały prasowe

Studio Cloud Imperium Games opublikowało kolejny trailer Star Citizen - tworzonego od kilku lat i finansowanego z pomocą internautów rozbudowanego symulatora kosmicznego. Nagranie poświęcono możliwości eksplorowania wraków statków.

Powstająca gra wyróżni się ogromną swobodą oferowaną podczas zabawy. Otrzymamy możliwość wyboru kilku różnych ścieżek kariery dla prowadzonego bohatera, który będzie mógł między innymi zająć się handlem lub dołączyć do wojska.

Jedną z przygotowywanych przez twórców aktywności jest eksplorowanie wraków statków kosmicznych. W trakcie zabawy natkniemy się na pozostałości okrętów, które zbadamy w poszukiwaniu zróżnicowanych surowców czy przedmiotów.

Opublikowany przez autorów zwiastun koncentruje się właśnie na wspomnianym elemencie. Materiał nie zawiera jednak żadnych fragmentów bezpośredniej rozgrywki, choć pokazane sceny zostały wygenerowane na silniku gry.

Reklama

Jednocześnie udostępniono nagranie, w którym odpowiedzialni za projekt developerzy opowiadają między innymi o wrakach statków kosmicznych. W filmie zaprezentowano również model jednego z nowych okrętów - Anvil Hurricane.

Star Citizen dostępne jest obecnie w rozwijanej regularnie wersji alfa, ale z grą mogą zapoznać się tylko osoby, które wsparły produkcję finansowo. Data premiery pełnego wydania nie jest jednak na razie znana. W planach twórcy mają też kampanię fabularną o nazwie Squadron 42. Oba nagrania można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje