Reklama

Nowy zwiastun Star Citizen prezentuje walkę w trybie FPS

​Twórcy kosmicznego symulatora Star Citizen opublikowali nowy materiał, w którym zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki z powstającego trybu FPS.

Developerzy ze studia Cloud Imperium Games bezustannie pracują nad nowymi elementami Star Citizen. Jednym z nich jest tryb walki, który pozwoli graczom brać udział w strzelaninach przedstawionych w perspektywie pierwszej osoby. Autorzy udostępnili nowy film, prezentujący w akcji wariant FPS.

Nagranie koncentruje się przede wszystkim na tak zwanej "wizualnej stabilizacji". To przygotowany przez twórców system, eliminujący problem z kołyszącą się kamerą, na który narzekała duża część graczy testujących produkcję. W wielu przypadkach utrudniało to zabawę.

Reklama

W materiale pokazano więc wprowadzone zmiany. Jest więc strzelanie do pojawiających się na drodze bohatera wrogów, przy wykorzystaniu różnych modeli broni. Natomiast całość działa w 60 klatkach na sekundę.

Docelowo tryb FPS - noszący nazwę Star Marine - znajdzie się w kampanii fabularnej Squadron 42, a także w trybie sieciowym Star Citizen. Twórcy podkreślają, że w pracach nad wariantem inspirują się między innymi seriami Rainbow Six, Arma oraz Killzone.

Data premiery pełnej wersji produkcji nie jest niestety znana. Poniżej znaleźć można wspomniany film:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje