Nowy zwiastun polskiej gry Kursk przedstawia sceny wygenerowane na silniku gry

Katowickie studio Jujubee opublikowało nowy zwiastun „Kurska” - projektu, który jest określany mianem "pierwszej dokumentalnej przygodówki".

Materiał prezentuje scenę, w której kapitan okrętu podwodnego opowiada o znacznej roli załogi, zwracając uwagę, że podkomendni muszą "działać jak dobrze naoliwiona maszyna". Developerzy podkreślają, że ujęcie wygenerowano na silniku gry w czasie rzeczywistym.

Twórcy zapewniają, że pokazanej sekwencji w żaden sposób nie udoskonalono. Nagranie przedstawia więc "obecną jakość produkcji". Autorzy jednocześnie obiecują, że zamierzają wprowadzać dodatkowe poprawki i szlify.

Gra koncentruje się na rosyjskim okręcie podwodnym Kursk, który w sierpniu 2000 roku zatonął na Morzu Barentsa w tajemniczych okolicznościach wraz z załogą liczącą 118 osób. Podczas zabawy gracze poznają przyczynę tragedii.

Reklama

Produkcja ukaże wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. W trakcie rozgrywki zainteresowani swobodnie przemieszczą się po terenie statku. Warto jednak zaznaczyć, że trafią również do Moskwy oraz miasta Widiajewo.

Dokładna data premiery Kursk nie jest znana - Jujubee obiecuje, że termin debiutu ujawni podczas wydarzenia Pixel Heaven, które odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w Warszawie. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kursk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama