Reklama

Nowy zwiastun Mirage: Arcane Warfare prezentuje klasę Vypress

​Twórcy udanego Chivalry: Medieval Warfare podzielili się kolejnym materiałem, który poświęcony jest najnowszemu projektowi developerów - Mirage: Arcane Warfare.

Produkcja nastawiona będzie na rozgrywkę sieciową. Wydarzenia zostaną zaprezentowane w perspektywie pierwszej osoby, zaś zabawa polegać ma przede wszystkim na walce z innymi użytkownikami.

W starciach kierowani przez graczy protagoniści korzystać będą z różnorodnego uzbrojenia, ale nie zabraknie też tytułowej magii. Autorzy zamierzają oddać do dyspozycji kilka typów bohaterów, posiadających unikalne zdolności.

Opublikowany przez twórców zwiastun koncentruje się właśnie na jednej z klas postaci, która znajdzie się w grze - Vypress. To wojowniczka posługująca się dwoma mieczami i poruszająca się z dużą prędkością. Potrafi między innymi skakać wysoko oraz teleportować się do przeciwnika.

Reklama

Warto zaznaczyć, że każdy protagonista będzie posiadał łącznie dziewięć zdolności, ale w trakcie walki będzie mógł skorzystać z maksymalnie trzech. Wpłynie to oczywiście rozgrywkę - od wybranych umiejętności, zależeć będzie strategia na polu bitwy.

Mirage: Arcane Warfare ukaże się w przyszłym roku na PC, choć dokładna data premiery nie jest znana. W chwili obecnej trwają zamknięte testy alfa.

Wspomniany zwiastun poświęcony postaci Vypress można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy