Nowy zwiastun Marvel’s Avengers pokazuje moce bohaterów

​Gracze wyczekujący tej produkcji muszą uzbroić się w nieco cierpliwości, bo ta zaliczyła solidną obsuwę, ale deweloper nie zamierza pozwolić na to, byśmy o niej zapomnieli.

Jak dobrze wiemy od jakiegoś czasu, nadchodząca wielkimi krokami wiosna nie będzie wcale tak ekscytująca, jak się spodziewaliśmy, głównie za sprawą przesunięcia premiery kilku ważnych produkcji. I choć w maju wciąż dostaniemy drugą część fenomenalnego The Last of Us, to musieliśmy pogodzić się z obsuwą choćby Cyberpunk 2077 czy Marvel’s Avengers, które zamiast 15 maja trafi na rynek dopiero 4 września.

Nie oznacza to jednak, że deweloper ma zamiar odpuścić na kilka miesięcy promocję swojej nowej gry. Wręcz przeciwnie, regularnie dostajemy nowe informacje na temat produkcji, a dziś doczekaliśmy się kolejnego zwiastuna, tym razem prezentującego moce Avengersów oraz pozwalającego rzucić okiem na czystą rozgrywkę, która zapowiada się naprawdę miodnie.

Reklama

Szczególnie że zdaniem dewelopera Marvel’s Avengers to gra akcji z gatunku TPP, która idealnie łączyć będzie filmową historię i elementy RPG (personalizacja i ulepszanie bohaterów) z rozgrywką singleplayer oraz kooperacyjną, gdzie gracze otrzymają możliwość łączenia się w czteroosobowe zespoły. Co więcej, twórcy obiecują regularnie dostarczać nowe misje i zagrożenia, jak przystało na grę w formie usługi, ale bez irytujących mechanizmów pay to win, których gracze nie znoszą.

Przypominamy, że Marvel's Avengers przeniesie nas do San Francisco, a jego akcja rozpocznie się w tzw. Dniu A, kiedy to ma miejsce otwarcie nowej siedziby Avengersów. Niestety, wydarzenie nie przebiegnie zgodnie z planem, bo w jego trakcie w mieście dojdzie do serii wybuchów. Winą za taki obrót sprawy zostaną obarczeni obecni na miejscu superbohaterowie i jak się łatwo domyślić, będą musieli zrobić wszystko, żeby oczyścić swoje imię i wskazać winnych tragedii. Thor, Iron Man, Hulk i inni stają więc do walki, w której przeciwnikiem okaże się tajemnicza organizacja o nazwie AIM.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel’s Avengers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy