Reklama

Nowy zwiastun Gears of War 4 przypomina o zbliżającej się premierze

​Microsoft poinformował, że prace nad Gears of War 4 zostały ukończone i gra otrzymała tak zwany złoty "status". W związku z tym opublikowano nowy, przygotowany z okazji zbliżającego się debiutu, zwiastun produkcji.

Gears of War 4 - kolejna odsłona jednego ze sztandarowych cykli platform Microsoftu - ukaże się 11 października na PC (z Windowsem 10) i Xbox One. Premierze nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie, bo przedstawiciele giganta z Redmond oraz studia The Coalition oświadczyli, że prace nad projektem zostały ukończone.

Tytuł otrzymał tak zwany "złoty" status, co zaś oznacza, że płyta-matka powędrowała do tłoczni. Od teraz będzie powielana w wielu dużej liczbie egzemplarzy oraz pakowana do pudełek, które następnie powędruje do sklepów.

W związku ze zbliżającą się premierą opublikowano także nowy zwiastun gry. Trailer - opatrzony utworem "Nothing Else Matters" zespołu Metallica, w wykonaniu piosenkarki Lissie - przedstawia zarys fabularny produkcji. Akcja osadzona zostanie 25 lat po wydarzeniach z poprzedniej trylogii, zaś gracze wcielą się nie w Marcusa Feniksa - głównego bohatera wcześniejszych odsłon serii - a w jego syna, J.D. Feniksa.

Reklama

To jednak nie wszystko. Mike Rayner, dyrektor technologiczny w studiu The Coalition, w rozmowie z serwisem PC Gamer zdradził, że w strzelance znajdzie się opcja kooperacji. Co więcej, współpracować ze sobą będą mogli posiadacze pecetów i konsol Xbox One. Międzyplatformowa rozgrywka dostępna będzie też w trybie Hordy, starciach użytkowników ze sztuczną inteligencją oraz prywatnych meczach.

Poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje