Reklama

Nowy zwiastun Code Vein wprowadza do fabuły gry

Firma Bandai Namco zaprezentowała nowy trailer powstającego Code Vein. Nagranie wprowadza do historii, którą przedstawi powstająca gra. Uwaga - możliwe spoilery!

Ze zwiastuna wynika, że główny bohater produkcji w rzeczywistości zginął, ale po dwóch dniach został wskrzeszony. Powrót do świata żywych był możliwy, ponieważ postać jest jednym z Revenantów - wampirem dysponującym nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Reklama

Jest tylko jeden haczyk - jeżeli istoty nie pozyskają odpowiedniej ilości krwi, zamieniają się w potwory o nazwie Lost. Podopieczny wraz ze swoimi pobratymcami założyli firmę Vein, którą wykorzystują do pomagania sobie i innym dzieciom nocy.

W nagraniu nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Ujęcia prezentują fragment rozmaitych starć z przeciwnikami. Podczas potyczek z oponentami gracze zrobią użytek nie tylko ze zróżnicowanych broni, ale i umiejętności specjalnych.

Dokładna data premiery Code Vein nie jest na razie znana, ale produkcja powinna ukazać się w przyszłym roku. Gra zmierza na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Code Vein

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje