Reklama

Nowy zwiastun Blood & Truth na PlayStation VR

​Sony Interactive Entertainment prezentuje nowy zwiastun gry Blood & Truth, na PlayStation VR. Strzelanka od SIE London Studios przeniesie graczy w najciemniejsze zakamarki Londynu już 29 maja. Gracze mogą ją zamówić w przedsprzedaży w PlayStation Store.

Blood & Truth pozwala wcielić się w postać Ryana Marksa, byłego żołnierza elitarnych sił specjalnych, który wraca do Londynu aby uratować swoją rodzinę przed wrogim gangsterem. Strzelanka pełna widowiskowych akcji i dynamicznych przejść czerpie inspiracje z gry The London Heist.

Najnowszy tytuł oprócz spektakularnych strzelanin i wybuchowych akcji, dostarcza również sporą dawkę gimnastyki. Gracze będą zmuszeni do wspinania się na budynki, włamywania do tajnych placówek, a także rozwiązywania skomplikowanych zagadek. Wszystko to przy wykorzystaniu bogatego arsenału broni, która dzięki PlayStation VR wywoła niezwykle realistyczne odczucia.

Reklama

Dodatkową gratką przy przemieszczaniu się po ulicach Londynu będzie wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, która stanowi połączenie klasycznej muzyki filmowej i londyńskiego nurtu grime. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów hollywoodzkich produkcji aby poczuć się jak prawdziwy agent do zadań specjalnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy