Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy trailer Star Citizen: Squadron 42 jest pełen gwiazd

​Impreza CitizenCon była okazją nie tylko do wydania kolejnej aktualizacji Star Citizen, ale także do zaprezentowania nowego trailera samodzielnej kampanii fabularnej, planowanej jako Squadron 42. Jest kilka ujęć z rozgrywki oraz spojrzenie na gwiazdorską obsadę.

Squadron 42 początkowo planowano wydać jako część kosmicznego symulatora Star Citizen, lecz ambicje deweloperów rozrosły się na tyle, że bardziej sensowne okazało się wydzielenie osobnego zespołu i kontynuowanie prac oddzielnie. Takie podejście na pewno nie wpłynie negatywnie także na finanse, o ile oczywiście kampanie kiedykolwiek się ukaże.

Reklama

Z tym może być problem, ponieważ początkowo tryb dla pojedynczego gracza zamierzano wydać jeszcze w 2016 roku ubiegłym roku. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy postanowili jednak przesunąć debiut do 2017 r. Tego terminu nie uda się dotrzymać, ponieważ nowe informacje na temat daty mamy poznać... w grudniu.

Kampania fabularna składać się będzie z 28 rozdziałów, które przełożą się na ponad 60 misji. Na potrzeby gry napisano łącznie 1255 stron dialogów, zaś w trakcie rozgrywki natkniemy się na 340 postaci mówionych.

Równie imponująco zapowiada się obsada aktorska. W rolach głównych wystąpią między innymi Gary Oldman i Mark Hamill. Ten pierwszy to między innymi nagrodzony Oscarem Winston Churchill w tegorocznym "Czasie mroku". Wydaje się, że Hamilla także nie trzeba przedstawiać - to przecież Luke Skywalker.

Do tego nie mniej interesująca kadra pomocnicza: Andy Serkis (Gollum z "Władcy Pierścieni", "King Kong"), Mark Strong ("Sherlock Holmes", "Gra Tajemnic"), czy też Gillian Anderson ("Z Archiwum X", "Hannibal").

Dowiedz się więcej na temat: Star Citizen: Squadron 42

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje