Nowy trailer Rainbow Six Siege prezentuje mapę osadzoną w Korei Południowej

​Ubisoft opublikował zwiastun poświęcony kolejnej mapie zmierzającej do nastawionego na zmagania sieciowe Rainbow Six Siege. Lokacja ukaże się w ramach kolejnego sezonu rozgrywek.

Plansza umiejscowiona jest na terenie Korei Południowej, a konkretnie - wieży komunikacyjnej w Seulu. Z trailera wynika, że gracze powalczą w różnych pomieszczeniach składającego się z kilku pięter budynku.

W nagraniu zaprezentowano między innymi herbaciarnie, wypełnione drewnianymi meblami salony, restaurację, klub nocny oraz szereg biurowców. Odpowiedzialni za grę twórcy podkreślają, że poziom jest całkiem duży, a większość starć powinno toczyć się w centrum.

Lokacja wejdzie w skład tak zwanej Operacji White Noise - czwartego sezonu rozgrywek w drugim roku funkcjonowania Rainbow Six Siege. Okres skupi się na Korei Południowej i przyniesie ze sobą nie tylko mapę z wieżą komunikacyjną, ale też dwóch operatorów z oddziałów specjalnych wspomnianego kraju.

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, pojawi się też kolejna postać z Polski. Według nieoficjalnych na razie informacji, produkcja wzbogaci się o Zofię - członkinię jednostki GROM w walce posługującą się granatnikiem. Poprzednią podopieczną znad Wisły była Ela.

Data startu Operacji White Noise nie jest na razie znana. Więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu firma Ubisoft zamierza ujawnić w dniach 18-19 listopada podczas organizowanych w Sao Paulo finałów zmagań Pro League.

Zwiastun poświęcony koreańskiej mapie można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy