Nowy trailer Polygod

​Ukazał się nowy trailer produkcji Polygod. Jednocześnie twórcy zapowiedzieli, że w przyszłym roku opuści ona fazę wczesnego dostępu na Steamie.

Polygod ma być debiutancką grą studia Krafted Games. Na Steamie ukazała się w październiku zeszłego roku, a faza wczesnego dostępu miała potrwać około 4/6 miesięcy. Rzeczywistość jednak okazała się inna, a tytuł ma pojawić się ostatecznie na początku 2018 roku.

Polygod to FPS w stylu roguelike, w którym przebijać się będziemy przez losowo generowane poziomy. Gracze wcielą się w zabójcę imieniem "Faceless the Blessed", który trafia w sam środek wydarzenia określanego jako Próby Bogów i stara się ujść z życiem w nieprzyjaznym środowisku. Na jego drodze staną same bóstwa, a także ich potężni czempioni. Jednakże z pomocą przyjdą mu błogosławieństwa, które pozwolą na zdobycie dodatkowych bonusów.

Reklama

Wersja, którą można zobaczyć we wczesnym dostępie zawiera okrojoną zawartość produkcji. Pojawiły się już 4 z planowanych siedmiu poziomów, a także tyle samo bossów. Ponadto skorzystać można z 56 błogosławieństw, a twórcy powiększą ich liczbę o kolejne 44. Co więcej, z 20 na 35 wzrośnie liczba unikatowych przeciwników, jak również pojawią się kolejne tryby rozgrywki multiplayer. Ponadto w ostatecznej wersji pojawią się również generowane raz na dobę wyzwania.

Poniżej prezentujemy udostępniony przez twórców zwiastun.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy