Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy trailer i demo Immortals Fenyx Rising

​Zaplanowana na początek grudnia gra akcji Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu otrzymała wczoraj sporo nowych materiałów wideo, związanych z publikacją wersji demonstracyjnej. Demo pozostaje niestety dostępne tylko w usłudze Google Stadia, i to tylko przez najbliższy tydzień. Wielka szkoda.

Być może w dalszej przyszłości przyjdzie pograć w wersję próbną także na innych platformach. Gra ukaże się bowiem 3 grudnia nie tylko w usłudze Google, ale także na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, Nintendo Switch, a nawet w nowej usłudze strumieniowania Amazon Luna.

Reklama

Sporo tego. Na razie pozostaje jednak zadowolić się materiałami wideo. Na pierwszy ogień jest trailer przedstawiający fabułę. Ta nie będzie zbyt rozbudowana: należy zebrać moce czterech bogów, by na koniec pokonać wielkiego, złego bossa. Od razu można też zauważyć, że nie zabraknie humoru.

Tymczasem magazyn Game Informer opublikował starcie z pierwszym bossem, na jakiego natkniemy się w produkcji. Jak na początek przygody przystało, nie jest specjalnie skomplikowany. Aby do niego dotrzeć, będziemy musieli najpierw przebyć przez podziemie pełne zagadek - tych będzie sporo.

Jeśli o początkach mowa, to pierwsze 20 minut z gry opublikował także GameSpot. Tu także poznajemy założenia fabularne z Zeusem i Prometeuszem w rolach narratorów, a zaraz później przechodzimy do eksploracji otwartego świata - już jako postać gracza, zbudowana w edytorze.

Za pomocą "mocy bogów, takich jak miecz Achillesa i skrzydła Dedala" będziemy rozprawiać się z kolejnymi przeciwnikami oraz rozwiązywać zagadki środowiskowe. W grze nie zabraknie mitycznych bestii do pokonania, jak Meduza oraz Cyklop, z walką zarówno na ziemi, jak i w przestworzach.

Jak na Ubisoft przystało, akcja toczy się w otwartym świecie, na który składa się siedem zróżnicowanych regionów inspirowanych poszczególnymi bóstwami. W arsenale widać nie tylko miecz, lecz także nieco bardziej kreatywne uzbrojenie, jak telekineza i naprowadzające się strzały.

Dowiedz się więcej na temat: Immortals Fenyx Rising

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje