Reklama

Nowy trailer Extinction

​Ukazał się nowy trailer poświęcony grze Extinction. Skupia się ona na systemie walki i odmiennych typach przeciwników.

Extinction jest tworzone przez Iron Galaxy Studios i ma zawitać na komputery osobiste, a także konsole PS4 i Xbox One na wiosnę przyszłego roku, choć brak póki co konkretnej daty premiery.

Tytuł będzie grą akcji, kojarzącą się ze słynnym anime "Attack on Titan". Głównym zagrożeniem dla świata ludzi mają być w niej olbrzymie ogry, siejące chaos i zniszczenie, gdzie tylko się pojawią. Na ich drodze stanie jednak gracz, wcielający się w postać Avila - jednego z niewielu Strażników, odpowiednio przeszkolonych do starcia z tym zagrożeniem.

Reklama

Trailer poświęcony jest umiejętnościom i strategiom, które dostosowywać będziemy do konkretnych przeciwników. Istnieje bowiem kilka ich typów, a wszystkie zostały zaprezentowane na materiale filmowym. Ravenii, bo taką nazwę noszą wrogowie stojący na drodze Avila, dzielić się będą na grupy w zależności od posiadanego typu chroniącej ich zbroi. Dopiero przebicie się przez nią umożliwi wyeliminowanie antagonistów. Przykładowo, wrogów z żelaznym pancerzem pokonamy, niszcząc uprzednio znajdujące się na nim zamki, a posiadaczy kościanej zbroi zwyciężymy, gdy zniszczymy magiczne czaszki, które mogą zadawać dodatkowe obrażenia.

Z powodu wytrzymałości ogrów i zadawanych przez nich obrażeń, niemożliwe będzie stanięcie z nimi do bezpośredniej walki. Zamiast tego likwidujemy ich pancerze, opierając się na zręczności i unikaniu ciosów. Ponadto pojawią się specjalne runy, zwiększające możliwości gracza np. poprzez spowolnienie czasu czy ulepszenie jego zdolności.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy