Reklama

Nowy Rok w Los Santos. GTA Online rozdaje prezenty

​GTA Online oferuje kolejną porcję prezentów za samo zalogowanie się do gry. Wśród licznych atrakcji czekają także nowe rabaty i bonusy za wybrane tryby. Wpadniecie na Sylwestra do Los Santos?

Co prawda śnieg już stopniał na ulicach Los Santos, ale to nie oznacza, że skończyła się świąteczna atmosfera. Wszyscy, którzy dalej potrafią świetnie bawić się w wieloosobowej rozgrywce GTA, powinni zalogować się na swoje konta i skorzystać z nadchodzących promocji.

GTA Online przyzwyczaiło już graczy do tego, że w pewnych okresach roku potrafi bardzo hojnie nagradzać wiernych fanów. Regularne bonusy za logowanie, zniżki na nieruchomości i rabaty na samochody, to już dobry standard.

Tym razem powracają promocje, z których można było skorzystać w okolicy Black Friday. Zapas przekąsek i pancerz znów będą uzupełnione, a do tego wszyscy otrzymają wyrzutnię fajerwerków wraz z 20 pociskami. Do tego 25 granatów i bomb samoprzylepnych oraz 10 min zbliżeniowych i koktajlów Mołotowa. To będzie naprawdę wystrzałowa impreza.

Reklama

Nagrody dla zalogowanych do GTA Online

Zalogowani gracze otrzymają także nieco strojów. Maski, koszulki i naszyjniki - wszystko by wyróżnić się w tłumie i zachwycić podczas noworocznych, wirtualnych imprez. Jeśli zależy wam na kosmetycznych dodatkach - nie zapomnijcie zalogować się do gry.

Spodziewajcie się także 40% zniżki na biznesy, a także 30% zniżki na remonty biur. Ci, których nie stać na obecną ofertę, mogą spodziewać się 50% premii przy niektórych typach biznesu. Dzięki temu grind będzie nieco mniej dotkliwy. Część pozostałych aktywności będzie też dawała graczom podwójne punkty RP i GTA$. Wraz z tą aktualizacją dostępny jest również nowy pojazd Mammoth Patriot Mil-Spec. Nie jest jednak tani. Przygotujcie co najmniej 1282500 GTA$. Kwota rośnie, gdy zechcecie go dozbroić.

Trudno się dziwić, że GTA dalej pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się gier na Steam.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy