Nowy projekt Cliffa Bleszinskiego będzie shooterem arenowym. Tylko na PC

Po odejściu z Epic Games Cliff Bleszinski postanowił zacząć działać na własną rękę - pracuje nad nową, tajemniczą produkcją. Jaką?

W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że będzie ona pecetowym exclusivem. Na antenie podcastu Pointless Cliff Bleszinski, jeden z głównych projektantów Gears of War i były pracownik Epic Games, zdradził, że ma już przygotowany projekt swojej nowej gry wraz z grafikami koncepcyjnymi i wie, co dokładnie chce stworzyć.

Będzie to shooter arenowy dostępny tylko na PC. Podkreśla przy tym, że "wiele dzieciaków grających w Call of Duty" nie wie, czym dokładnie jest gatunek, który reprezentować będzie jego dzieło. Nic w tym jednak dziwnego, jako że tego typu tytuły nie rozchodzą się w milionach egzemplarzy, ale Bleszinski zaznacza, że nie przejmuje się oczekiwaniami wydawców i nie zależy mu na współpracy z nimi.

W sierpniu projektant zaprezentował grafikę koncepcyjną z projektu o roboczej nazwie Silverstreak (obrazek u góry), ale nie wiadomo czy to o nim właśnie opowiadał Bleszinski.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Cliff Bleszinski

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy