Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy patch do Rainbow Six Siege

​Na pierwszy ogień idą zmiany w wyposażeniu i taktyce operatorów.

Kapkan będzie mógł nosić przy sobie pięć min, a na dodatek po ich zamontowaniu zniknie laser wskazujący ich położenie. Uniemożliwi to wykrycie ładunków innym graczom, ale za to zadają one teraz niższe (60 punktów zamiast 100) obrażenia. Jednocześnie postać zyskała większą prędkość poruszania się.

Reklama

Zwrócono też uwagę na piętę achillesową Blitza, którą była wrażliwość na ataki, gdy nie mógł zasłonić się swoją tarczą. Szczególnie wyraźne było to podczas sprintu, w czasie którego stawał się łatwym celem dla przeciwników. Od teraz uległo to zmianie i będzie potrafił chronić się tarczą również w czasie skracania dystansu do wrogów.

Natomiast Ela, polski akcent w rozgrywce, została uznana za zbyt silną, a przez to niezbalansowaną postać. W wyniku modyfikacji utraciła ona jedną z czterech posiadanych min Grzmot, a używany przez nią pistolet maszynowy PM Scorpion EVO 3 A1 stracił na stabilności.

Ubisoft skupił się także na usprawnieniu sieci, starając się wykluczyć możliwość uzyskania  nieuczciwej przewagi biorącej swe źródło z niestabilności serwerów i opóźnienia, które generowała. Naprawiono również wiele bugów, czy to związanych z rozgrywką, grafiką, czy też operatorami. Ponadto unikatową skórkę otrzymał Jäger i jego obecny wizerunek budzi skojarzenia z pilotem z okresu pierwszej wojny światowej.

Szczegóły dotyczącego najnowszego patcha znajdziecie tutaj.

Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje