Reklama

Nowy materiał z Titanfall 2 koncentruje się na fabule

​Firma Electronic Arts opublikowała nowy film poświęcony strzelance Titanfall 2. Nagranie skupia się na kampanii fabularnej, która znajdzie się w produkcji.

W udostępnionym materiale twórcy gry opowiadają o trybie dla pojedynczego gracza. W wielu misjach użytkownicy zasiądą za sterami tytułowego mecha, ale nie zabraknie też etapów, w których główny bohater poruszać się będzie na własnych nogach.

Autorzy podkreślają jednocześnie, że w produkcji zajmiemy się nie tylko strzelaniem do pojawiających się przeciwników. Czasem staniemy przed koniecznością rozwiązania prostych zagadek logicznych, w czym pomocne okaże się duża mobilność protagonisty z umiejętnością biegania po ścianach włącznie.

Reklama

Motywem przewodnim kampanii będzie więź, która łączyć ma pilota i mecha. Twórcy wybudują ją między poprzez wielokrotne oddzielani bohatera od maszyny, choć czasem obu przyjdzie działać wspólnie. W opublikowanym filmie pokazano przykładową scenę, w której tytan rzuca swoim właścicielem, by mógł dotrzeć w niedostępne inaczej miejsce.

W trakcie rozgrywki gracze gromadzić będą różne zestawy uzbrojenia dla robota, które później będzie można dowolnie zmieniać podczas wykonywania poszczególnych zadań. Wyposażenie dobiorą wedle własnych preferencji.

Titanfall 2 ukaże się 28 października na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy