Reklama

Nowy materiał z Ace Combat 7: Skies Unknown prezentuje starcie w trakcie burzy

Firma Bandai Namco przygotowała kolejny materiał poświęcony Ace Combat 7: Skies Unknown. W filmie pokazano misję fabularną, z którą mogli zapoznać się uczestnicy tegorocznego gamescomu.

Opatrzone komentarzem Kazutoki Kono - "reżysera" produkcji - nagranie prezentuje zadanie rozgrywające się w trakcie burzy. Grzmoty i błyskawice utrudniają prowadzenie myśliwca wywołując turbulencje, zaś padający deszcz znacząco obniża widoczność.

Nieprzyjazne warunki pogodowe oczywiście sprawiają, że namierzenie przeciwnika jest sporym wyzwaniem. Problemy mogą również pojawić się także w przypadku nawigowania maszyną, gdy gracz nie może dostrzec, co znajduje się przed samolotem.

Podstawy rozgrywki nie uległy jednak drastycznym zmianom względem wcześniejszych części. Nadal nie zabraknie więc strzelania do pojawiających się jednostek wroga, a także manewrowania pomiędzy ogniem oponentów.

Reklama

Dokładna data premiery Ace Combat 7: Unknown Skies nie jest na razie znana, ale Bandai Namco - wydawca gry - obiecuje, że tytuł ukaże się w przyszłym roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany gameplay można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy