Reklama

Nowy kontroler do Xbox Series X

​Microsoft ujawnił nowy wariant kolorystyczny kontrolera do Xbox Series X. Można ją zamówić w Microsoft Store.

Najnowszy kontroler do Xbox Series X nazywa się "Deep Pink" i jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z mocnym odcieniem różu. Poza kolorem kontroler nie wyróżnia się niczym specjalnym.

To w dalszym ciągu ten sam, choć ciekawe zaprojektowany kolorystycznie pad. Czarny krzyżak i przyciski świetnie kontrastują z odcieniem różu. Gałki oraz przyciski funkcyjne na kontrolerze są w kolorze obudowy.

Jest to już kolejny kolor w całej dostępnej gamie. Do tej pory mogliśmy wybierać spośród Robot White, Shock Blue, Pulse Red i Electric Volt. Ci, którzy chcieliby jednak zaszaleć, mogą skorzystać z Xbox Design Lab, który pozwala zaprojektować własny, niepowtarzalny kontroler do Xboxa.

Reklama

Oprócz wyboru kolorów Design Lab pozwala wymienić krzyżak, dodać gumowe chwyty i grawer. Na Reddicie można znaleźć sporo wątków, w których fani dzielą się swoimi projektami i pokazują kontrolery, które sami zaprojektowali.

Kontrolerów nigdy za wiele

Wydaje się, że Deep Pink projektowany był z myślą o graczkach i można zaryzykować tezę, że każdy, kto chciałby przekonać swoją partnerkę do grania w co-opie, może zacząć od zakupu tego kontrolera. Na żywo na pewno prezentuje się jeszcze lepiej i może pełnić funkcję ciekawego gadżetu na półce gamingowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy