Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy God of War zadebiutuje w marcu?

​Sony dotychczas nie podało terminu debiutu nowej odsłony God of War (bez numeru w nazwie). W sieci pojawiły się jednak nieoficjalne informacje, które zdradzają, kiedy gra ujrzy światło dzienne.

Źródłem doniesień jest amerykański sklep PlayStation Store. Przez kilka godzin na karcie produktu kolejnych przygód Kratosa widniała konkretna data premiery - produkcja miałaby ukazać się 22 marca przyszłego roku.

Reklama

Oczywiście nie wiadomo, na ile podany termin jest wiarygodny. Faktem jest, że został szybko zastąpiony bardziej ogólnikowym - 31 grudnia 2018. Niewykluczone, że po prostu ktoś przedwcześnie umieścił szczegóły na temat debiutu.

To o tyle możliwe, że jeszcze w tym tygodniu - w sobotę nad ranem - odbędzie się organizowana przez Sony impreza PlayStation Experience. W trakcie wydarzenia koncern zamierza zaprezentować nowe informacje o powstających produkcjach. Prawdopodobnie ujawni też, kiedy ukaże się kolejna odsłona God of War.

Marcowa data może być jednak prawdziwa. Zwłaszcza, jeżeli wziąć pod uwagę, że znajdujący się w ofercie sklepu Amazon album z oficjalnymi grafikami pochodzącymi z produkcji - zeszyt miałby zostać wydany 15 marca, a wydaje się, że taka rzecz mogłaby trafić do sprzedaży raczej w okolicach premiery samej gry.

Nowy God of War jest kontynuacją poprzednich odsłon cyklu. Ponownie wcielimy się w Kratosa, który jednak tym razem zmierzy się nie z greckimi, a nordyckimi bogami. Pewną niespodzianką jest fakt, że w nadchodzącej części bohater posiada syna. Dotychczas nie ujawniono jednak wielu szczegółów na temat projektu.

Dowiedz się więcej na temat: God of War

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje