Reklama

Nowy gameplay z Cyberpunk 2077

​Zgodnie z obietnicą, CD Projekt Red przeprowadził kolejną transmisję z cyklu Night City Wire, prezentując nowe informacje na temat oczekiwanego Cyberpunk 2077. Skoncentrowano się na postaci Johnny'ego Silverhanda, który będzie nam towarzyszył podczas przygody, jako przewodnik.

Jak pokazuje materiał wideo, na samym początku holograficzny kompan oraz gracz nie będą zbytnio zaprzyjaźnieni, lecz wraz z upływem czasu stosunku - mamy nadzieję - ulegną poprawie. Co więcej, w grze pojawią się także całe sekcje, w których wcielimy się właśnie w rolę słynnego rockmana.

Co ciekawe, wspomnieć można, że jako Johnny Silverhand w polskiej wersji językowej pojawi się sam Michał Żebrowski, czyli polski wiedźmin Geralt - ten z serialu. Nie mamy niestety żadnych próbek jego głosu, ponieważ najnowszy materiał wideo postawił na międzynarodową, angielską wersję.

Reklama

Kolejny materiał wideo to już Keanu Reeves - to właśnie ten słynny aktor wciela się w postać Johnny'ego Silverhanda - opowiadający o kulisach prac nad tytułem. Zapewnia, że to pierwsza gra wideo, w którą jest aż tak zaangażowany. Są też ujęcia z nagrań motion capture z udziałem aktora.

Idą dalej mamy najciekawszy chyba materiał, obejmujący już tylko i wyłącznie rozgrywkę. Tutaj - co ważne - dostajemy także polską wersję, z panią narratorką oraz rodzimymi głosami postaci. Jest sporo ujęć z Night City, a do tego mnóstwo dialogów, system rozwoju postaci oraz sceny z walki.

Do tego założenia fabularne (rozłam Ameryki, kryzys gospodarczy, wojna nuklearna). Samo miasto rujnowane jest przez konflikt przeróżnych gangów, bojówek korporacji i innych najemników. Do tej ostatniej grupy należy właśnie gracz, szukający coraz to nowych zleceń - i perspektyw zarobku.

Cyberpunk 2077 ukaże się - miejmy nadzieję - 10 grudnia na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja z usprawnieniami na nowe urządzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy