Reklama

Nowy film ze Sniper: Ghost Warrior 3 prezentuje misję poboczną i tryb wyzwań

Firma CI Games opublikowała kolejne nagranie przedstawiające fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy pokazali tym razem aktywności poboczne.

Udostępniony film prezentuje jedno z przykładowych zadań pobocznych. Celem jest dotarcie do opanowanej przez separatystów bazy wojskowej i rozbrojenie czterech głowic atomowych, które są gotowe do wystrzelenia.

W materiale Tomasz Pruski - starszy projektant poziomów - podkreśla, że misje dodatkowe ułożą się w dłuższe opowieści. We wspomnianych wyzwaniach spróbujemy pomóc rebeliantom w walce z oddziałami, które chcą dołączenia Gruzji do terenu Rosji.

Nagranie prezentuje również specjalny tryb wyzwań z większym poziomem trudności. Przy włączonym wariancie, wyświetlany na ekranie interfejs ograniczony jest do minimum, ponadto dron oznacza zauważonych wrogów tylko na kilka chwil.

Reklama

Poza tym przeciwnicy są znacznie mocniejsi niż zwykle - wyeliminowanie oponentów wymaga strzału w głowę, ponieważ chroniące pozostałe części ciała zatrzyma nabój. Wyjątkiem są pociski, które mogą przedrzeć się przez pancerz, ale ich dostępność będzie podobno ograniczona.

Jednocześnie poinformowano, że ukończono prace nad Sniper: Ghost Warrior 3. To oznacza, że gra osiągnęła tak zwany "złoty" status, a płyta-matka powędrowała do tłoczni, gdzie rozpocznie się masowa produkcja krążków i opakowań.

Tytuł ukaże się 25 kwietnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany gameplay można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje