Reklama

Nowy film z Hunt: Showdown uczy podstaw rozgrywki

​W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zamknięte testy Hunt: Showdown w wersji alfa. W związku z tym twórcy gry ze studia Crytek opublikowali film uczący graczy podstaw rozgrywki.

Nagranie przedstawia między innymi proces wyboru postaci, ekwipunku oraz misji. Prezentuje również sterowanie, w tym między innymi celowanie i strzelanie oraz korzystanie z tak zwanej ciemnej strony, która pozwala podejrzeć ukryte na planszy wskazówki dotyczące tropionego celu.

W grze wcielimy się w łowcę, którego zadaniem jest polowanie na wszelkiej maści bestie. Na łowy wyruszymy z maksymalnie trzema towarzyszami, przy czym na mapie znajdą się cztery podobne zespoły. To oznacza, że zmierzymy się nie tylko z potworami, ale i innymi graczami.

Reklama

Warto zaznaczyć, że tytuł narodził się już w 2014 roku, gdy produkcję - noszącą wówczas nazwę Hunt: Horrors of the Gilded Age - przygotowywał amerykański oddział studia Crytek. Zespół składał się z developerów pochodzących z zamkniętego Vigil Games.

Zaledwie jednak miesiąc po oficjalnej zapowiedzi gry pojawiły się problemy. W wyniku cięć budżetowych z ekipy odszedł - wspólnie ze swoimi kolegami - stojący na jej czele David L. Adams. Następnie założył Gunfire Games, które obecnie pracuje nad Darksiders 3.

Dokładna data premiery pełnej wersji Hunt: Showdown nie jest na razie znana. Twórcy obiecują jednak, że ukaże się w jeszcze w tym roku na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wspomniany film prezentujący podstawy rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Hunt: Showdown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje