Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy film z Destiny 2 prezentuje następcę Tower - The Farm

W sieci pojawił się materiał koncentrujący się na jednej z lokacji, która znajdzie się w powstającym Destiny 2 - The Farm.

Opublikowany przez redakcję serwisu IGN przybliża planszę będącą następcą Tower - znanej z pierwszej części siedziby prowadzonej przez użytkowników postaci. Innymi słowy - poziom jest bardzo ważnym miejscem dla wszystkich graczy.

Reklama

Na terenie The Farm spotkamy inne osoby, a także nabędziemy broń, pancerze oraz inne przydatne podczas zabawy przedmioty. Poza tym u specjalnego robota-listonosza sprawdzimy otrzymaną pocztę. Nie zabraknie też... kurczaków.

Twórcy przygotowują również mini-gry, które powinny urozmaicić czas spędzony w lokacji. Na razie ujawniono, że wspólnie z innymi zagramy w tutejszą odmianę piłki nożnej, próbując wbić "łaciatą" do bramki i zdobyć więcej punktów od przeciwników.

Autorzy obiecują także, że wraz z postępami w kampanii fabularnej mapa się rozwinie. W praktyce oznacza to, że z czasem na mapie pojawią się nowe postacie czy sprzedawcy oferujący niedostępny wcześniej towar.

Destiny 2 zadebiutuje 6 września na konsolach Xbox One i PlayStation 4. W planach jest też wersja PC, która ujrzy światło dzienne 24 października. Ponadto w lipcu na platformach Microsoftu i Sony, a w sierpniu na komputerach osobistych odbędą się testy beta gry. Wspomniane nagranie prezentujące "farmę" można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje