Reklama

Nowy Battlefied z oficjalną datą prezentacji. Pokaz gry już za tydzień

​Jak ujawniono na oficjalnym koncie marki na Twitterze, pokaz Battlefied 6 (nie jest to jeszcze potwierdzona nazwa) nastąpi o 16:00 polskiego czasu w następną środę, 9 czerwca.

Po licznych zapowiedzianch DICE w końcu zarezerwowało datę prezentacji następnej odsłony Battlefield. Ta nastąpi dokładnie za tydzień i choć wiedzieliśmy, że nowa część popularnej serii zadebiutuje w tym roku, to w końcu doczekamy się oficjalnej prezentacji gry. Chociaż fani przyzwyczaili się już do nazwy Battlefield 6, twórcy nazywają swoją nową grę po prostu "Battlefield", a nawet krótki film dołączony do tweeta, widoczny poniżej, nie podaje pełnego tytułu.

Niewykluczone jest więc, że DICE postanowi nas zaskoczyć i nowa część popularnego shootera nie otrzyma żadnego numeru. Studia DICE, DICE LA, Criterion Games i Electronic Arts Gothenburg są zaangażowane w rozwój tego ogromnego projektu, który EA nazywa największym Battlefieldem w historii. Gra koncentrować ma się na nowej generacji i będzie zawierać znacznie większą liczbę graczy w porównaniu z poprzednimi odsłonami, a do tego jest osadzona w najbliższej przyszłości (a tak przynajmniej wynika z przecieków).

Reklama

EA ma własną prezentację gier zaplanowaną na 22 lipca, więc nie jest jasne, ile z nowego Battlefield zostanie zaprezentowanych w przyszłym tygodniu. Być może czeka nas kinowy zwiastun, zanim materiał z rozgrywki zostanie pokazany podczas EA Play Live. Co więcej, do sieci wyciekł już zwiastun z nowego Battlefielda, ale ten jest kiepskiej jakości i zawiera czarny pasek ciągnący się przez środek. Poza tym, z doniesień wynika, że prezentuje on wewnętrzny materiał studia i gracze otrzymają inny trailer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy