Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe wyzwanie społecznościowe do Mass Effect: Andromeda sugeruje DLC z quarianami

Quarianie to jedna z najbardziej znanych ras, która nie była obecna w podstawowej wersji Mass Effect: Andromeda. Kolejne wyzwanie społecznościowe gry sugeruje, że w planach może być DLC z przedstawicielami wspomnianej cywilizacji.

W najnowszej odsłonie kosmicznego cyklu pobratymcy znanej z oryginalnej trylogii Talii nie byli obecni. Podczas zabawy gracze dowiedzieli się, że przewożący ich statek kosmiczny (zwany arką) wystartował zgodnie z planem, co oznacza, że dotrze nieco później.

Reklama

Od premiery Mass Effect: Andromeda developerzy ze studia BioWare organizują weekendowe wydarzenia (trwającego tylko do końca dzisiejszego dnia), podczas których można wykonać nastawione na kooperację misje APEX. Najnowsze zadanie - o nazwie "W głąb podziemi - daje do zrozumienia, że quarianie mogą wkrótce trafić do gry. Pod koniec umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej serii opisu można przeczytać:

"[DANE: Nieprzetworzony sygnał transmitowany do obserwatorium Porzuconych. Moja analiza uwzględnia próbę automatycznego tłumaczenia podjętą przez systemy Porzuconych i fragmentację danych.

ANALIZA: "...próbuję wzmocnić sygnał. Nie wiadomo, czy... technologia wydaje się pomagać nawet, jeśli nie znamy... z powrotem do Keelah Si’yah... w naszym domu."]
Wspomniana w tekście Keelah Si’yah jest właśnie arką, któóra przewozi quarian. Na pokładzie statku znajdują się także zahibernowani przedstawiciele innych cywilizacji - między innymi drellów,, hanarów, elkorów, a także volusów.

Oczywiście wzmianka o okręcie nie oznacza jeszcze, że otrzymamy rozszerzenie poświęcone jednostce oraz jej załodze i mieszkańcach. Nie można wykluczyć, że jest typowym "puszczeniem oka" skierowanym dla fanów lub zapowiedzią przyszłego wyzwania.

Dowiedz się więcej na temat: Mass Effect: Andromeda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje