Reklama

Nowe wyścigi od Microsoftu jeszcze w tym roku

Wydana w 2012 roku Forza Horizon to produkcja, która znacząco różni się od "głównego" cyklu, czyli Forzy Motorsport - stawia na otwarty świat i bardziej arcade'owy model jazdy.

Całkiem możliwe, że w tym roku ukaże się kolejna odsłona tej podserii. Tak przynajmniej sugerują informacje, które pojawiły się w internecie. Ultima Sports to brytyjski producent aut. Jego samochody znalazły się w dwóch ostatnich odsłonach wyścigów od Microsoftu i studia Turn10 - Forzie Motorsport 4 i 5.

Niedawno na swoim facebookowym fanpage'u firma pochwaliła się, że podpisała z gigantem z Redmond nową umowę, na mocy której wozy Ultima Sports znajdą się "w nowej grze, która ukaże się pod koniec 2014 roku". Co ciekawe, po kilku godzinach od publikacji post został usunięty.

Reklama

Niewykluczone, że Microsoftowi nie spodobało się, iż jego partner chwali się informacjami, które na razie powinny pozostać tajemnicą. Niestety w swojej wiadomości brytyjski producent nie sprecyzował, o jaką dokładnie produkcję chodzi.

Całkiem możliwe, że jest nią Forza Horizon 2 - latem odpowiedzialne za część pierwszą studio Playground Games poszukiwało osób do prac nad nową Forzą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy