Reklama

Nowe wyniki sprzedaży Zaginięcia Ethana Cartera. Jest sukces

Niedawno Astronauci dowodzeni przez Adriana Chmielarza chwalili się, że ich debiutancka gra - Zaginięcie Ethana Cartera - w dwa tygodnie od premiery sprzedała się w 50 tysiącach egzemplarzy.

Okazuje się, że od tamtej pory produkcja znalazła jeszcze więcej nabywców, o czym poinformowali właśnie jej twórcy. Od premiery Zaginięcia Ethana Cartera minął miesiąc, w związku z tym developerzy opublikowali z infografikę z najciekawszymi faktami dotyczącymi sprzedaży gry.

Najważniejsze - produkcję nabyło dotychczas 60 tysięcy osób. To oznacza, że od chwili ujawnienia poprzednich danych, rozeszło się dodatkowe 10 tysięcy egzemplarzy. Nie da się ukryć, że to świetny wynik, zwłaszcza, że mowa tutaj o indyku.

Najwięcej kopii - bo aż połowę - sprzedano na terenie Europy Zachodniej. Na drugim miejscu uplasowała się Ameryka Północna, a na trzecim Rosja. Na czwartym znalazła się Europa Wschodnia.

Reklama

Pod względem państw, najwięcej egzemplarzy kupili Amerykanie. Tuż za nimi są Niemcy, a podium zamykają Rosjanie. Niestety Polacy nie znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Poza tym najwięcej - bo aż 77% - kopii rozeszło się na Steamie. Resztę nabyto za pośrednictwem GOG-a, innych platform dystrybucji cyfrowej, a także w zwykłych sklepach. A oto i sama infografika:

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: The Vanishing of Ethan Carter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy