Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe wyniki sprzedaży Divinity: Original Sin 2 wskazują na sukces

​Studio Larian podzieliło się nowymi wynikami sprzedaży swojej ostatniej produkcji - Divinity: Original Sin 2. Wygląda na to, że zespół może mówić o sukcesie.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, dotychczas gra rozeszła się w liczbie miliona egzemplarzy. Kilka dni po wrześniowej premierze mówiono o 500 tysiącach, co oznacza, że od tego momentu rezultat wzrósł dwukrotnie.

Reklama

Warto jednak zaznaczyć, że twórcy biorą pod uwagę również kopie sprzedane, gdy tytuł znajdował się we wczesnym dostępie w usłudze Steam. Wówczas Divinity: Original Sin 2 znalazło około 180 tysięcy nabywców.

Nie da się ukryć, że osiągnięty wynik jest sporym sukcesem, szczególnie, że produkcja dostępna jest tylko na PC. Niewykluczone, że gra trafi także na konsole - przeniesienie RPG-a na Xbox One i PlayStation 4 uzależniano od rezultatów wersji komputerowej, a te są bardzo dobre.

W tytule gracze kierują stworzonym przez siebie bohaterem. Prowadzona postać może być przedstawicielem jednej z pięciu ras - ludzi, elfów, krasnoludów, jaszczurów oraz nieumarłych. Każdy gatunek posiada unikalne dla siebie zdolności.

Wydarzenia przedstawiono w rzucie izometrycznym, a podczas zabawy podopiecznemu mogą towarzyszyć rekrutowani w trakcie rozgrywki sojusznicy, którym można wydawać rozkazy. Starcia z napotykanymi przeciwnikami toczą się zaś w turach.

Dowiedz się więcej na temat: Divinity: Original Sin 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje