Reklama

Nowe szczegóły na temat dodatku Klątwa Ozyrysa do Destiny 2

Bungie przeprowadziło niedawno pierwszą z trzech transmisji internetowych poświęconych dodatku Klątwa Ozyrysa. Podczas pokazu ujawniono kilka informacji na temat DLC.

Nadchodzące rozszerzenie wprowadzi do gry nowy rodzaj Najazdów o nazwie "raid lair". Ze słów odpowiedzialnych za produkcję developerów wynika, że będzie to kolejne wyzwanie, które pojawi się w ramach dotychczas dostępnego Lewiatana.

Nie zabraknie więc kolejnych lokacji do zbadania, zagadek do rozwiązania oraz przeciwników do pokonania i finałowego bossa do zlikwidowania. Twórcy podkreślają, że treści przygotowano z myślą o postaciach na 300. poziomie doświadczenia.

W planach jest jeszcze kolejny następny "raid lair", który ujrzy światło dzienne wraz z drugim DLC. Dodatek powinien zadebiutować na początku przyszłego roku, choć dokładnej daty premiery nie podano. Nie wiadomo jednak czy Bungie zamierza wprowadzić zupełnie nowy Najazd, osadzony w innej lokacji.

Reklama

Klątwa Ozyrysa przyniesie ze sobą również kolejną porcję zadań fabularnych. W opowieści kluczowy okaże się Nieskończony las - stworzona przez Vexów symulacja potrafiąca generować Merkury wersjach pochodzących z różnych okresów historycznych, w tym z przyszłości.

Gracze trafią również w inne rejony globu. Pojawi się na przykład Patrol toczący na powierzchni planety, konkretnie zaś na terenie obszaru, którego architektura może wzbudzić skojarzenia z Egiptem.

Dodatek Klątwa Ozyrysa ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 5 grudnia. Rozszerzenie pojawi się na wszystkich platformach sprzętowych podstawowego Destiny 2, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama