Nowe odcinki "Pokémon Horyzonty: Seria" już wkrótce w Netfliksie

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że Część 3 "Pokémon Horyzonty: Seria" będzie miała swoją premierę 9 sierpnia 2024 roku tylko w serwisie Netflix w Polsce.

W najnowszym zestawie odcinków obu bohaterów, Liko i Roya, oraz ich Pokémonów-partnerów - odpowiednio Sprigatito i Fuecoco, czeka jeszcze więcej pełnych akcji przygód, gdy będą dalej odkrywać różne regiony świata Pokémonów wraz z Friede, Kapitanem Pikachu i resztą Wojowników Elektroakcji. W Części 3 Liko i Roy dokonają nowych odkryć dotyczących trenera Legendarnych Pokémonów - Luciusa i Sześciu Bohaterów odpierających ataki wspaniałych Pionierów.  

Fani mogą przygotować się na premierę Części 3, oglądając aktualne odcinki "Pokémon Horyzonty: Seria" w Netflixie. 

Reklama

Streszczenie Części 3 "Pokémon Horyzonty: Seria"

Po spotkaniu z babcią Liko odkrywa wreszcie tożsamość Pokémona, w którego przeistoczył się jej wisiorek - to Terapagos! Jednak spotkanie rodzinne zostaje przerwane, gdy Pionierzy przechodzą do ofensywy, najpierw ścigając Terapagosa, a potem biorąc na celownik czarną Rayquazę. Tymczasem Wojownicy Elektroakcji usiłują dowiedzieć się czegoś więcej o Starożytnym Poké Ballu, szukając informacji o Sześciu Bohaterach, Liko i Roy dalej trenują, aby stać się silniejszymi, a Waleczny Oliwin zyskuje dwóch nowych mieszkańców-Pokémonów. Nagle plotka o śpiewającym Pokémonie doprowadza załogę do kolejnego z Sześciu Bohaterów - Luciusa, a czarna Rayquaza nie pozostaje daleko w tyle!

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | pokemony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy