Reklama

Nowe materiały z kampanii fabularnej Titanfall 2 - zwiastun i gameplay

​Developerzy ze studia Respawn Entertainment uchylili rąbka tajemnicy związanej z kampanią fabularną Titanfall 2 - w sieci pojawił się nowy zwiastun oraz fragmenty rozgrywki.

W przeciwieństwie do pierwszej części, w Titanfallu 2 znajdzie się nie tylko tryb sieciowy, ale i kampania dla pojedynczego gracza. To właśnie na niej koncentruje się opublikowany przez twórców zwiastun, będący swoistym wprowadzeniem do fabuły.

W grze wcielimy się w Jacka Coopera - członka rebelii, walczącego z konsorcjum IMC. Bohater odnajduje jeden z tytułów mechów, którego dotychczasowy właściciel zginął w walce. Maszyna wybiera protagonistę na swojego nowego pilota.

W udostępnionym trailerze zabrakło jakichkolwiek fragmentów rozgrywki - film jest całkiem niezłą animacją, przedstawiającą świat, do którego trafią gracze. Pokrótce wyjaśniono też relację, która łączy pilota i jego tytana.

Reklama

Na szczęście na fragmenty rozgrywki nie musieliśmy długo czekać. Na antenie pierwszego odcinka LIVE with YouTube Gaming - nowego programu słynnego w branży wirtualnej rozrywki prezentera Geoffa Keighleya - pokazano urywki z kampanii.

Zaprezentowano trzy sekwencje. W pierwszej przedstawiono zabawę z perspektywy mecha, w drugiej bohater przebywa poza maszyną. Trzecie nagranie pochodzi z misji, w której Jack Cooper towarzyszy czteroosobowemu oddziałowi żołnierzy.

W oczy rzuca się przede wszystkim mobilność prowadzonej postaci - dzięki plecakowi odrzutowemu może skakać na duże odległości, potrafi też biegać po ścianach. Pozwala to likwidować przeciwników na kilka sposobów - nie tylko bronią palną, ale i z powietrza.

Titanfall 2 ukaże się 28 października na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wspomniane materiały można obejrzeć poniżej. Zwiastun:

Gameplaye:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy