Reklama

Nowe gry na Vitę - Soul Sacrifice Delta i Phantasy Star Nova

Na przedwczorajszej konferencji Sony firma poświęciła sporo miejsca Vicie zapowiadając jej nową wersje i specjalną przystawkę do telewizora pełniącej funkcję konsolki.

Ale czym byłaby każda platforma bez gier? Zaprezentowano także nowe produkcje, w tym rozszerzoną wersję Soul Sacrfiice i singlowe wcielenie sieciówki Phantasy Star Online. W trakcie imprezy zorganizowanej w Japonii przez Sony Keiji Inafune zaprezentował Soul Sacrifice Delta - nową wersję wydanego w tym roku RPG-a na Vitę.

Produkcja zawierać będzie niewidziane wcześniej zaklęcia oraz przedmioty, a także - co chyba jest najważniejsze - trzeci rodzaj postępowania bohatera. Będziemy mogli teraz nie tylko poświęcić wrogów lub ich oszczędzić (co wiążę się z ilością otrzymanej energii), ale także wybrać zachowanie neutralne. Jak to wpłynie na rozgrywkę - to się dopiero okaże.

Reklama

W Soul Sacrifice Delta znajdzie się także tryb PvP, w którym zmierzą się gracze podzieleni na trzy frakcje. Do tej pory dostępny była jedynie opcja kooperacji. Nowa wersja produkcji pojawi się w marcu 2014 roku, niestety na razie mowa wyłącznie o japońskim rynku, ale prawdopodobne jest, ze gra zawita też do Europy i USA.

Kolejną nowym tytułem na Vitę jest Phantasy Star Nova - singlowa odsłona znanego w Japonii MMO Phantasy Star Online 2. Akcja osadzona zostanie w świecie tej właśnie sieciówki i ma z nią "współistnieć". W grze pojawi się też tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Premiera niestety, na razie nieznana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy