Reklama

Nowa odsłona serii Need for Speed otrzyma wyścigi na bezdrożach

W tym roku po dłuższej przerwie powróci seria Need for Speed. Odpowiedzialne za projekt studio Ghost Games podzieliło się pierwszymi szczegółami na temat następnej części cyklu, choć nie podano oficjalnej nazwy produkcji.

Jedną z najważniejszych informacji jest fakt, że twórcy zrezygnowali z konieczności stałego połączenia z internetem. W poprzedniej odsłonie obowiązek bycia podpiętym do globalnej sieci przez cały czas nie przypadł do gustu (delikatnie pisząc) wielu graczom. Tym razem będzie jednak inaczej, dzięki czemu pojawi się na przykład opcja włączenia pauzy w trakcie rozgrywki.

W kolejnej części nie ograniczymy się tylko do jazdy po asfalcie - w powstającej produkcji developerzy wprowadzą wyścigi na bezdrożach. W planach jest także możliwość modyfikowania posiadanych samochodów. Tradycyjnie natkniemy się też na policję, przed którą niejednokrotnie postaramy się zbiec.

Reklama

"Pal gumę, uciekając krętymi uliczkami lub daj gazu i zwiej policji przy pomocy epickiego skoku. Tworzymy dla was świat, ale najbardziej interesuje nas, co będziecie mogli w nim zrobić" - obiecują autorzy we wpisie na oficjalnej stronie internetowej serii.

Gra ujrzy światło dzienne przed końcem bieżącego roku, choć dokładnej daty premiery nie podano. Termin debiutu wraz z większą ilością szczegółów Ghost Games ujawni podczas EA Play - imprezy, która odbędzie się w dniach 10-12 czerwca, tuż przed targami E3.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy