Reklama

Nowa odsłona Battlefield z kampanią fabularną

​Przedstawiciele firmy Electronic Arts poinformowali, że niezapowiedziana dotychczas kolejna odsłona Battlefield otrzyma kampanię fabularną.

Podczas spotkania z inwestorami towarzyszącego prezentacji wyników finansowych dyrektor generalny koncernu - Andrew Wilson - poinformował, że w najnowszej części serii rozwijanej przez studio DICE pojawi się tryb dla pojedynczego gracza. Zasugerował przy tym, że tak jak w poprzedniej grze z cyklu twórcy podzielą wariant na kilka mniejszych historii.

Jednocześnie menedżer podkreślił, że produkcja projektowana jest w formie "usługi". To oznacza, że po premierze strzelanka będzie rozwijana o kolejne elementy - wspomina się o "znacznych doświadczeniach". Innymi słowy, w planach są zapewne dodatkowe mapy i tryby.

Reklama

Dotychczas nie ujawniono żadnych oficjalnych szczegółów na temat nowej części serii rozwijanej przez studio DICE. Z przecieków i spekulacji wynika, że gra otrzyma nazwę Battlefield V i zostanie osadzona w czasach II wojny światowej.

Nieoficjalne doniesienia wskazują również, że w tytule może znaleźć tryb battle royale. Prace nad wariantem rzekomo znajdują się na bardzo wczesnym etapie - DICE maj na razie jedynie prototyp. W związku z tym nie wiadomo, czy zdąży przed premierą nowej odsłony cyklu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama