Reklama

Nowa gra z uniwersum Batmana może zostać zaprezentowana już niebawem

​Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami już za niespełna dwa miesiące powinniśmy doczekać się oficjalnej prezentacji nowej gry z uniwersum Batmana.

Batman nie miał większego szczęścia do swoich wirtualnych przygód i dopiero tę sytuację odmieniła powstała ponad 10 lat temu seria Batman: Arkham od studia Rocksteady Studios, prezentująca nie tylko interesującą kampanię fabularną, ale także dobre podejście do systemu walk, które były niezwykle efektowne i godne superbohatera. Od pięciu lat, czyli premiery części Batman: Arkham Knight, fani marki czekają na zapowiedź nowego epizodu. Tym razem najpewniej za tajemniczy projekt będzie odpowiadać WB Games, ojcowie pobocznego względem głównej trylogii Batman: Arkham Origins.

Reklama

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez Jamesa Sigfielda z serwisu Geeks WorldWide, zapowiedź gry ma odbyć się podczas DC FanDome 22 sierpnia bieżącego roku. Jest to wydarzenie przeznaczone dla fanów uniwersum człowieka-nietoperza, które odbędzie się w formie wirtualnej. Przypomnijmy, iż w marcu 2020 roku Jason Schreier z Bloomberg ujawnił, że Warner Bros. Interactive Entertainment chce zapowiedzieć nowe produkcje na E3 2020, lecz jak wiemy najważniejsze święto dla graczy zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa. DC FanDome wydaje się więc być idealnym rozwiązaniem.

Również w notce prasowej zawarto informacje, że wydawca planuje pokazać ciekawe dla fanów Batmana gry. Co dotychczas wiemy o projekcie? Otóż prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z rebootem serii, co nie stanowi zaskoczenia, zważywszy na popularność resetowania gier przez twórców. Do kolejnego Batmana trafią elementy, dla których zabrakło miejsca w Arkham Knight. Gracze otrzymają wybór z puli kilku postaci, a tytuł będzie posiadał tryb kooperacji.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje