Reklama

Nowa gra twórców serii InFamous nadal powstaje

​O znanym między innymi z wydawanej na konsolach PlayStation serii InFamous studiu Sucker Punch dosyć długo było cicho. Przedstawiciele Sony zapewniają jednak, że zespół nadal pracuje nad nową grą.

Pierwsze wzmianki o tajemniczym projekcie pojawiły się w grudniu 2015 roku. Od tamtej pory jednak nie ujawniono żadnych informacji na temat tytułu. Szczegółów nadal brak, ale teraz podkreślono, że produkcja istnieje.

Shuhei Yoshida, który stoi na czele Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios, w trakcie zorganizowanej przez serwis GameSpot internetowej transmisji z targów E3 zdradził, że miał okazję zapoznać się z wczesną wersją gry. Menedżer nie chciał jednak podzielić się żadnymi detalami.

Nie wiadomo czy projekt developerów z Sucker Punch jest kolejną odsłoną jednego z cyklów rozwijanego w przeszłości przez studio. Nie można jednak wykluczyć, że sekretna produkcja jest zupełnie nową marką.

Reklama

W minionych latach zespół zajmował się przede wszystkim serią InFamous. Powstały trzy części, przy czym ostatnia doczekała się samodzielnego rozszerzenia o nazwie First Light.

Dodatek ujrzał światło dzienne w sierpniu 2014 roku. Najprawdopodobniej wówczas ekipa rozpoczęła prace nad następną grą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje