Nowa gra twórców PUGB

​Po stworzeniu hitu, jakim bezapelacyjnie stał się PlayerUnkown’s Battlegrounds, Bluehole Studios zabiera się za nową produkcję. Koreańskie studio ogłosiło, iż trwają pracę nad MMORPG w klimacie steampunku, który ma nosić tytuł Ascent: Infinite Realm.

Nowa produkcja ogłaszana jest jako miks steampunkowej technologii z high fantasy. Dostępnych ma być pięć klas, takich jak Warlord, Sorceress, Gunslinger, Assassin i Mystic. Każda z nich posiadać ma dodatkowo dwie podklasy, o których jednak na tę chwilę nie wiadomo żadnych szczegółów.

Podstawą rozgrywki mają stać się maszyny, które w stylistyce przypominają epokę wiktoriańską. Gracze zasiądą nie tylko w okrętach pływających, ale i latających, a także dostaną pod kontrolę mechy. Możliwe, a nawet kluczowe ma być łączenie walki naziemnej z atakami z powietrza. Ponadto można będzie budować własne budynki, a także tworzyć nowe zadania o personalizowanym poziomie trudności. Z okazji ogłoszenia gry pojawił się też trailer, który można zobaczyć poniżej.

Reklama

Za wydanie produkcji odpowiedzialne jest, które ma na swoim koncie np. grę Black Desert. Warto dodać, że choć Bluehole odpowiada za stworzenie PUGB, to projektowaniem Ascenta zajmie się inna część tego studia, aby móc jednocześnie w dalszym ciągu poszerzać udany battle royale. Choć nie jest znana jeszcze data premiery nowego MMORPG, to zamknięta beta ruszać ma w połowie przyszłego roku. Aktualizacje dotyczące gry pojawiać mają się na oficjalnej stronie, gdzie można zapisać się do newslettera.


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy