Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa gra studia Obsidian Entertainment nie otrzyma mikropłatności

​Obsidian Entertainment poinformowało, że w kolejnym projekcie zespołu - tajemniczej grze RPG - zabraknie mikropłatności oraz skrzynek z losową zawartością.

Kilka dni temu ujawniono, że powstającą produkcję studia wyda Private Division - utworzony przez Take-Two oddział koncentrujący się na wspieraniu twórców niezależnych. To jednak zaniepokoiło część graczy.

Reklama

Powodem obaw są słowa prezesa i dyrektora firmy. Jakiś czas temu dowodzący koncernem Strauss Zelnick oznajmił, że chciałby, aby we wszystkich grach ukazujących się nakładem jego spółki, pojawiały się mikropłatności.

Przedstawiciele Obsidian Entertainment postanowili uspokoić graczy. W opublikowanym na oficjalnym forum zespołu wpisie developerzy przyznali, że na razie nie mogą mówić o powstającym projekcie, ale podkreślili, że w tytule nie znajdą się żadne transakcje cyfrowe czy skrzynki z losową zawartością.

Jednocześnie zaznaczyli, że współpraca z Private Division układa się bardzo dobrze. Zapewniają, że utworzona przez Take-Two firma niczego nie narzuca, wspierając zarówno wizję twórców, jak i wolność kreatywną.

O samej produkcji wiadomo niewiele, poza tym, że ma być dużym RPG-iem. Warto zaznaczyć, że nad grą pracują między innymi Tim Cain oraz Leonard Boyarsky. Obaj panowie w przeszłości odpowiedzialni byli za powstanie serii Fallout.

Dowiedz się więcej na temat: Private Division

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje