Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa aktualizacja do Titanfall 2

Już za kilka dni ukaże się nowa aktualizacja do Tit anfall 2. Będzie ona nosić tytuł Operation Endeavor.

Została ona zapowiedziana przez studio Respawn Entertainment, które odpowiada za stworzenie gry, a aktualnie pracuje już nad jej kolejną częścią. Aktualizacja ukaże się już 19 grudnia i wprowadzi do rozgrywki kilka nowości.

Reklama

Przede wszystkim pojawi się kilka nowych trybów rozgrywki, a w zasadzie zmodyfikowanych tych już istniejących. Zmodyfikowany został tryb Last Titan Standing, przez co powstał Turbo LTS, Atrittion, którego wariacją są Spicy Attrition i The Otherside, Live Fire, z którego wywodzi się tryb Rocket Arena i Titan Brawl, który dał podstawę do Turbo Titan Brawl.

Ponadto zajęto się raczej drobnostkami. Do linki z hakiem powrócą dwa ładunki, gdyż twórcy uznali, iż poprzednie ograniczenie nie było związane z balansem rozgrywki, a wpłynęło na lubianą przez graczy mechanikę.

Kolejnym drobiazgiem przeznaczonym wyłącznie na konsolę jest unoszenie się w górę G2 po oddaniu strzału. Na Xboxy i PS4 przeznaczone zostały także pomniejsze usprawnienia optymalizacji.

Ostatnimi z nowości jest wprowadzenie dwóch nowych bannerów, a także sześciu skórek na broń. Za te ostatnie zapłacimy jednak realne pieniądze - pięć dolarów za jedną i dwadzieścia za cały pakiet.

Na większe aktualizacje nie ma jednak co liczyć, w związku z zaangażowaniem twórców w powstawanie kolejnej części cyklu.

JFK

Dowiedz się więcej na temat: Titanfall 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje