Nowa aktualizacja do Rain World już w otwartej becie na Steamie

​Fani Rain World mają nowy powód do radości. Na platformie Steam pojawiła się właśnie aktualizacja 1.51 w formie otwartej bety, do której dołączyć mogą wszyscy posiadacze podstawki.

Zapowiedziane w czerwcu rozszerzenie skupia się na wprowadzeniu kolejnych poziomów trudności, a także oferuje graczom dodatkowe tryby rozgrywki multiplayer, co ma przełożyć się na zupełnie nowe doświadczenie płynące z gry.

Najważniejszą z nowości jest wprowadzenie dwóch nowych, grywalnych postaci - Mnicha i Łowcy. Bezpośrednio wiążą się one z poziomami trudności, gdyż rozgrywka wygląda zupełnie inaczej w zależności od tego, kim zdecydujemy się grać.

Słaby na ciele, ale mocny duchem Mnich uprzyjemni grę tym, dla których dotychczas była ona zbyt trudna, czyniąc ją bardziej pokojową. Łowca to jego przeciwieństwo, które opiera się na fizycznych atrybutach. Uczynią one z postaci niezrównanego wojownika, ale przez to pojawi się większa ilość trudniejszych przeciwników, dla których stanowić będziemy smaczny kąsek co wyraźnie utrudni zabawę.

Reklama

Ponadto pojawią się dwa tryby multiplayer. Pierwszy z nich polega na rywalizacji, w której udział wziąć może do czterech graczy. Zdobędą oni punkty za łapanie nietoperzy i nabijanie na harpun innych istot i siebie nawzajem. Drugi tryb to Sandbox, w którym będziemy mogli stworzyć własne scenariusze bazujące na zawartości z gry.

Aby uzyskać dostęp do bety, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na grze w swojej bibliotece Steam. Następnie przejść we właściwości i do zakładki "beta", gdzie wpisać hasło: "MANYSLUGCATS".

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama