Reklama

"No More Nazis" – nowy trailer najnowszego Wolfensteina

​B.J Blazkowicz jeszcze raz stawi czoła nazistom. Spędźcie czas z przyjaciółmi, pocałujcie dziewczynę, pożegnajcie się z rodziną, bo już za miesiąc dołączycie do antynazistowskiej rebelii.

Wolfenstein II: The New Colossus to kolejna odsłona napełnionego akcją, pierwszoosobowego shootera. Przyjdzie nam się znowu wcielić w syna polskich imigrantów, który bohatersko stawia czoła nazistom. Okupanci zniszczyli Manhattan, a Nowy Orlean zmienili w getto. Kontynuacja klasycznej serii, nawiązującej do II wojny światowej, jej przebiegu oraz alternatywnym zakończeniu, ukaże się już w październiku.

Najnowszy gameplay trailer jest bardziej skupiony na fabule i rozgrywce niż poprzednie zwiastuny. Wideo udostępnione przez Bethesda Softworks jest tak przeładowane akcją, że nie można mrugnąć, by czegoś nie przegapić. Oprócz poważnego problemu walki z okupantem, coraz mniejszej liczby rebeliantów i utracenia ducha walki o wolność przez społeczeństwo, w zwiastunie znalazło się miejsce na sporą dawkę poczucia humoru. Podczas gdy B.J umieścił bombę w gaśnicy, para rebeliantów postanowiła oddać się chwili rozkoszy, blokując tym samym dostępu do potrzebnego miejsca.

Reklama

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje na rynku 27 października. Wtedy też gra trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Ukaże się też wersja na Nintendo Switch, jednak użytkownicy platformy od Nintendo na permierę będą musieli poczekać do 2018 roku.

Trailer jest dostępny do obejrzenia poniżej.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne