NiOh już wkrótce z obsługą myszki

​Koei Tecmo, wydawca gry NiOh, poinformowało właśnie, że już za kilka dni ukaże się nowy patch poprawiający dotychczasową rozgrywkę w tej produkcji. Ucieszy on z pewnością tych graczy, którzy posiadają tytuł w wersji na PC.

Choć gra pojawiła się na Steamie 7 listopada, to jej wersja na komputery obciążona była poważnym mankamentem. Mianowicie pozbawiona była wsparcia dla myszki, przez co gracze zmuszeni zostali do korzystania z pada. Ale już 30 listopada ma ukazać się najnowszy patch z numerem 1.21.03, który wyeliminuje dotychczasowy problem.

Poza możliwością sterowania kamerą i wykonywania działań za pomocą myszki, łatka oferuje też kilka innych ułatwień. Przede wszystkim umożliwi konfigurację klawiszy klawiatury, co pozwoli spersonalizować sterowanie i dostosować je do każdego gracza indywidualnie.

Reklama

Dodatkowo produkcja rozwiąże też problem z czułością gałki analogowej, a także kłopoty z matchmakingiem, występujące na mapie Bramy Torii. Mają zostać również wyeliminowane inne, niewspomniane w notce na twitterze, bugi.

Choć NiOh zapowiedziane zostało już w 2005 roku, to i tak twórcom nie udało się uniknąć poważnego potknięcia w chwili wydania gry. Należy jednakże pochwalić ich za kontakt ze społecznością i umiejętnością weryfikacji błędu i stosunkowo szybkiej jego naprawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nioh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama