Nioh Complete Edition zadebiutuje na początku listopada

​Ekskluzywny tytuł na PS4 doczeka się swojej kompletnej edycji już niedługo. Twórcy, ogłosili to podczas Tokyo Game Show 2017.

Nioh, to gra akcji od Koei Tecmo, której rozgrywka jest osadzona w japońskiej erze samurajów. Produkcja jest tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Mechanika gry może przypominać tę z  serii Dark Souls.

Podobieństw na tym nie koniec. Obie produkcje łączy także wysoki poziom trudności oraz nietypowy system multiplayer, który pozwala na przywołanie innych graczy, przy specjalnych kapliczkach. Complete Edition gry Nioh, będzie zawierać podstawową grę z 5 dodatkowymi broniami oraz 3 dodatki:

Reklama

  • Dragon of the North
  • Defiant Honor
  • Bloodshed

Wartym odnotowania jest też to, że Bloodshed zadebiutuje 26 września. Zwiastun wspomnianego DLC, można zobaczyć poniżej. Nioh Complete Edition będzie miało dwie premiery. Jedna cyfrowa, która odbędzie się już 7 listopada oraz pudełkowa, która ujrzy światło dzienne miesiąc później.

Cena kompletnej edycji ma wynosić 5700 jenów, czyli około 180 zł. Niestety nie podano informacji o tym, kiedy kompletna edycja zadebiutuje na zachodzie.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama