Nintendo ujawniło nową mapę do Splatoon 3

Jeżeli czekacie na Splatoon 3, Nintendo cały czas o Was pamięta i dba o ekscytację związaną z premierą gry. W ramach kolejnej zapowiedzi zobaczyliśmy nową mapę z trzeciej części, Mincemeat Metalworks.

Społeczność Splatoona rozmiarami nie przypomina może fanów Counter-Strike’a, Valoranta czy League of Legends, ale ma w swoim gronie wielu weteranów, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują premiery trójki.

Nintendo trzeba oddać, że jak na razie dbają o to, żeby gracze pamiętali o zbliżającym się debiucie gry. W zeszłym miesiącu na Twitterze obejrzeliśmy zapowiedź mapy Undertow Spillway, a teraz przyszedł czas na kolejną lokację - Mincemeat Metalworks.

Reklama

Dzięki krótkiemu 20-sekundowemu klipowi możecie na chwilę odwiedzić zaprojektowaną przez deweloperów mapę i wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać rywalizacja na niej. Obie zaprezentowane do tej pory lokacje zapowiadają się ciekawie.

Premiera Splatoon 3 ma nastąpić już 9 września. Nikt nie wątpi raczej w jakość samej gry czy przyjemność czerpaną z rozgrywki. Niedawna premiera Mario Battle League Strikers przypomniała jednak graczom, jak bardzo Nintendo nie potrafi rozwijać gier multiplayer. Żywotność Splatoona stoi więc pod sporym znakiem zapytania, o ile Nintendo nie wyciągnie wniosków ze swoich poprzednich premier.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Splatoon 3 | Nintendo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy